Kategorie
Producent
Cena:
1
2
 
3
Start -» OCHRONA KAMIENIA I MURÓW -»
Powiększ - IMPREGNAT ŻYWY KOLOR STEGU 2L

IMPREGNAT ŻYWY KOLOR STEGU 2L

Stan magazynu: 15
cena: 32.00zł
rabat: -9,38 %
cena po rabacie: 29.00zł
poleć produkt
 
powrót do poprzedniej strony

opis produktu:

IMPREGNAT ŻYWY KOLOR STEGU 2L

Żywy Kolor jest białym wodorozcieńczalnym impregnatem na bazie sylikonów do powierzchniowej hydrofobizacji wewnątrz i na zewnątrz budynków.

ZASTOSOWANIE:
Żywy Kolor jest przeznaczony do impregnacji: porowatych betonowych płytek STEGU, parapetów i daszków STEGU jak również piaskowca, klinkieru itp.

PRZYGOTOWANIE:
Przed przystąpieniem do prac powierzchnię suchą oczyścić z kurzu, brudu, oleju, smarów itp. Powierzchnie, które nie będą impregnowane np. szyby, części metalowe, drewniane, kamień polerowany itp. należy starannie zabezpieczyć. Przed użyciem impregnat należy wymieszać. Płytki STEGU impregnować razem ze spoiną co najmniej po 7 dniach po zakończeniu prac. Impregnować przy suchej bezdeszczowej pogodzie i temperaturze od +5 do +30°C. Nowe wylewki betonowe lub tynki można impregnować nie wcześniej niż po 24-30 dniach po wykonaniu tych prac.

SPOSÓB UŻYCIA:
Żywy Kolor można nanosić pędzlem lub metodą natryskową. Impregnat musi być nakładany równomiernie, przy mocno chłonnych powierzchniach nakładać dwukrotnie sposobem „mokre na mokre” (dodatkową warstwę nanosić w zależności od chłonności powierzchni i temperatury otoczenia nie później niż po 20 minutach). Impregnowana powierzchnia powinna być równomiernie i dokładnie nasycona.

WYDAJNOŚĆ:
8-10 m2 z opakowania przy jednokrotnej impregnacji. Zużycie środka zależy od chłonności impregnowanego materiału i techniki nanoszenia.

PRZECHOWYWANIE:
w pomieszczeniach suchych o temp. +5 do +30°C w oryginalnych opakowaniach. Okres przydatności do użycia 12 miesięcy od daty produkcji. Data na opakowaniu.

Nie masz konta? Zarejestruj się
...jest pusty

Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
kom 695 666 041

Jeżeli spodobał Ci się nasz sklep poinformuj o tym swoich przyjaciół.
Copyright © narzedziowy.biz.pl wizyt: 9392014 on-line: 3 Realizacja: Agencja Interaktywna Intellect