Kategorie
Producent
Cena:
1
2
 
3
Powiększ - Pomoc Domowa Odkamieniacz 500ml

Pomoc Domowa Odkamieniacz 500ml

Stan magazynu: 0
cena: 11.90zł
rabat: -24,37 %
cena po rabacie: 9.00zł
poleć produkt
 
powrót do poprzedniej strony

opis produktu:

Pomoc Domowa Odkamieniacz 500ml

 

Odkamieniacz

Doskonały środek do usuwania osadów wapiennych tzw. kamienia. Uniwersalny w zastosowaniu – może być wykorzystywany do wszystkich urządzeń AGD. Regularne stosowanie przedłuża żywotność urządzeń AGD, jednocześnie zmniejszając zużycie energii elektrycznej. Bezpieczny dla czyszczonych urządzeń. Nie powoduje korozji metali.

Zastosowanie:

Środek przeznaczony do usuwania kamienia z czajników, żelazek, ekspresów, pralek, zmywarek, armatury i innych powierzchni, na których występuje osad wapienny.

Sposób użycia:

Ekspresy: Wlać około 50 ml do pojemnika na wodę, uzupełnić wodą i uruchomić urządzenie. Po zakończeniu wypłukać pojemnik i nalać czystej wody. Przepuścić wodę przez urządzenie. Czynność powtórzyć.

Czajniki: Wlać około 50 ml środka do wnętrza, uzupełnić wodą i włączyć czajnik. Po zagotowaniu wypłukać, nalać czystej wody i przegotować wodę. Czynność powtórzyć.

Żelazka: Stosować wyłącznie w zimnych i odłączonych od sieci żelazkach. Wlać około 50 ml środka do 150 ml wody. Wymieszać i wlać do zbiornika na wodę. Ustawić programator żelazka na pozycję pary, nie włączać do prądu, ustawić poziomo na talerzu lub tacy. Pozostawić, żeby mieszanka wypłynęła z żelazka, następnie wypłukać 2 lub 3 razy czystą wodą. Osuszyć stopę żelazka. W razie bardzo silnego zawapnienia czynność powtórzyć.

Zmywarki:Stosować się ściśle do zaleceń producenta urządzenia.

Pralki automatyczne: Wlać 1/3 opakowania do pojemnika na proszek. Przeprowadzić 1 cykl prania z płukaniem dla pustej pralki w temperaturze +60ºC.                                  

Końcówki kranów: Odkręcić końcówki i zamoczyć w nierozcieńczonym produkcie. Wypłukać, w razie potrzeby wymienić zawapnione uszczelki.

  • Silnie działający
  • Bezpieczny
  • Uniwersalny

Podobne produkty:

Nie masz konta? Zarejestruj się
...jest pusty

Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
kom 695 666 041

Jeżeli spodobał Ci się nasz sklep poinformuj o tym swoich przyjaciół.
Copyright © narzedziowy.biz.pl wizyt: 9368033 on-line: 78 Realizacja: Agencja Interaktywna Intellect