Kategorie
Producent
Cena:
1
2
 
3
Powiększ - PILMAS zabójca pleśni preparat pleśniobójczy 650ml

PILMAS zabójca pleśni preparat pleśniobójczy 650ml

Stan magazynu: 0
cena: 15.00zł
poleć produkt
 

dostępność:  od zaraz

powrót do poprzedniej strony

opis produktu:

Preparat PILMAS Zabójca pleśni

 

PILMAS - zabójca pleśni jest roztworem wodnym aktywnego chloru z dodatkami oraz substancji zapachowych. Zawiera do 5% aktywnego chloru. Posiada własności grzybobójcze, pleśniobójcze i bakteriobójcze. Działa dezynfekująco. Dodatkowym czynnikiem jest działanie wybielające.


Zastosowanie:

Preparat służy do likwidacji pleśni, grzyba domowego, porostów, glonów z wszelkich materiałów, stosowanych w budownictwie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Nadaje się do czyszczenia zewnętrznych ścian budynków, niezależnie od materiału elewacyjnego (stosowany na tynki tradycyjne, mineralne, akrylowe lub silikonowe).Preparat można stosować także do oczyszczania płyt betonowych, lastriko, kamienia (np. pomniki), drewna (architektura ogrodowa), itp. Można stosować w zakładach produkcji wyrobów spożywczych. Nie powoduje odbarwień trwałych kolorów.


Sposób użycia:

Profilaktycznie:
Preparat nanieść na ściany i miejsca zagrożone występowaniem pleśni i grzyba przed malowaniem.


Interwencyjnie:
Miejsca zaatakowane spryskać rozpylaczem z odległości ok. 15 cm lub nałożyć pędzlem. Zaatakowana powierzchnia nie wymaga wcześniejszego przygotowania ani późniejszych działań. W przypadku dużego zagrzybienia można wcześniej powierzchnię przetrzeć szczotką ryżową lub malarską. Nie dopuścić do powstawania zacieków. Po zastosowaniu - pleśń zostaje zlikwidowana, a ze względu na lekkie właściwości wybielające - plamy usunięte. W miejscach bardzo zagrzybionych proces powtórzyć. Zaleca się wykonać wcześniejsze próby na mniejszych powierzchniach.


Środki ostrożności

Należy w czasie pracy zachować szczególną ostrożność, ponieważ preparat zawiera chlor który uwalnia się podczas procesu trawienia grzyba. Stosować środki ochrony indywidualnej. Pomieszczenie wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu.


UWAGA!

W trakcie stosowania zapewnić wymianę powietrza lub wentylację w pomieszczeniu.
CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI!!!


Magazynowanie:

Przechowywać tylko w oryginalnych zamkniętych pojemnikach, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed gorącem i nadmiernym nasłonecznieniem, z dala od źródeł ciepła. Zapewnić wentylację. Niebezpieczne reakcje z kwasami. Nie używać metalowych pojemników. Zasady magazynowania przyjęte dla produktów mogących wydzielać chlor gazowy.


Opakowanie:

Pojemniki o gramaturze: 0,28l (z atomizerem) 0,65l (z atomizerem) 1,0l 5,0l

Atest

Produkt posiada atest PZH nr HK/B/1344/01/2003 na stosowanie do odgrzybiania i dezynfekcji zawilgoconych ścian.
Produkt posiada pozwolenie Ministra Zdrowia Departamentu Zdrowia Publicznego na obrót produktem biobójczym o nazwie "PIlmas - zabójca pleśni". Nr pozwolenia MZ - 3452/08.

 

Podobne produkty:

Nie masz konta? Zarejestruj się
...jest pusty

Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
kom 695 666 041

Jeżeli spodobał Ci się nasz sklep poinformuj o tym swoich przyjaciół.
Copyright © narzedziowy.biz.pl wizyt: 9383872 on-line: 41 Realizacja: Agencja Interaktywna Intellect