Kategorie
Producent
Cena:
1
2
 
3
Powiększ - Listwa okapnikowa z siatką elewacyjną  2,5m

Listwa okapnikowa z siatką elewacyjną 2,5m

Stan magazynu: 25
cena: 8.68zł
poleć produkt
 
powrót do poprzedniej strony

opis produktu:

Listwy okapnikowe z siatką  należy montować w miejscach gdzie wymagane jest odprowadzenie wody z dala od powierzchni elewacji np. pod tarasem, balkonem, gzymsem, nad oknem i innymi miejscami gdzie woda spływająca po elewacji może podcieknąć pod wystające na zewnątrz elementy elewacji.

W celu prawidłowego montażu należy zatopić siatkę z włókna szklanego w którą jest zaopatrzony okapnik, w kleju przeznaczonym do montażu siatki szklanej do styropianu lub wełny szklanej. Klej należy rozprowadzić po powierzchni styropianu lub wełny specjalną pacą, dbając o jego równomierne rozłożenie.

Następnie należy wtopić w klej siatkę szklaną pochodzącą z listwy okapnikowej po czym od razu przykryć tą siatkę, systemową siatką szklaną na zakład 10cm. Operację tą należy wykonywać w jednej czynności, ażeby w efekcie obydwie siatki szklane (siatka od okapnika i siatka systemowa) zostały zanurzone w kleju tworzącym jedną warstwę (strukturę).

Po wyschnięciu kleju można rozpocząć tynkowanie. Tynk powinien zostać rozprowadzony w ten sposób ażeby wypełnić w okapniku całe miejsce przeznaczone na tynk. Takie zatarcie tynku spowoduje, że okapnik  w całej szerokości znajdzie się pod tynkiem i nie będzie widoczny dla obserwatora z zewnątrz.

.

dodatkowe zdjęcia:

Powiększ - Listwa okapnikowa z siatką elewacyjną  2,5m

Podobne produkty:

Nie masz konta? Zarejestruj się
...jest pusty

Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
kom 695 666 041

Jeżeli spodobał Ci się nasz sklep poinformuj o tym swoich przyjaciół.
Copyright © narzedziowy.biz.pl wizyt: 8796962 on-line: 8 Realizacja: Agencja Interaktywna Intellect