Kategorie
Producent
Cena:
1
2
 
3
Powiększ - Sarsil Czyścik Bruk do chemicznego czyszczenia kostki brukowej 1L

Sarsil Czyścik Bruk do chemicznego czyszczenia kostki brukowej 1L

SILIKONY POLSKIE
Stan magazynu: 20
cena: 19.80zł
rabat: -6,57 %
cena po rabacie: 18.50zł
poleć produkt
 
powrót do poprzedniej strony

opis produktu:

 

SARSIL® czyścik-bruk
Preparat do usuwania wysoleń i wykwitów z kostki brukowej

CHARAKTERYSTYKA
SARSIL® czyścik-bruk jest płynnym środkiem na bazie kwaśnych związków organicznych do usuwania wysoleń i wykwitów z kostki brukowej oraz czyszczenia innych powierzchni materiałów budowlanych z nalotów cementowych, resztek betonu, zapraw, osadu. Jest łatwo lotny i nie pozostawia śladów.

DANE TECHNICZNE
    Wygląd    jednorodna, przeźroczysta ciecz 
        w formie koncentratu
    Rozcieńczanie    wodą
    Gęstość w 25°C    ok.1,1 g/ml
    Wartość pH    ok. 1

PRZEZNACZENIE:
Środek przeznaczony do usuwania wysoleń i wykwitów wapniowych, resztek zapraw, betonu, nalotów cementowych, osadu. Polecany głównie do stosowania na kostkę brukową i inne wyroby betonowe. Może być również stosowany na nie otynkowany mur oraz podłoża typu: klinkier, kamień łamany, cegła silikatowa, beton architektoniczny, itp.

STOSOWANIE
Preparat należy stosować tylko po rozcieńczeniu wodą. Rozcieńczać należy przed użyciem zachowując proporcje 
w zależności od stopnia zabrudzenia podłoża:
• słabe zanieczyszczenia:     1 część środka + 8 części wody
• silne zanieczyszczenia:    1 część środka + 2 części wody
Gotowy roztwór nanosić przy pomocy szczotki lub spryskiwacza (nie zawierającego elementów metalowych) na podłoże zwilżone wcześniej wodą. Działanie środka następuje natychmiast po zetknięciu się z zanieczyszczeniami (wykwitami, nalotami), czego efektem jest powstanie silnej piany w wyniku reakcji chemicznej. Rozpuszczone substancje należy natychmiast spłukać czystą wodą. W przypadku bardzo starych i mocnych zabrudzeń proces czyszczenia należy powtórzyć. Do zabezpieczenia powierzchni kostki przed ponownym jej zabrudzeniem polecamy po wyczyszczeniu środkiem 
SARSIL® czyścik-bruk impregnację środkiem silikonowymi SARSIL® bruk lub SARSIL® bruk-Premium. Impregnacja spowoduje, że kostka brukowa odzyska na długo dawne walory estetyczne. 

Uwaga! Przed przystąpieniem do czyszczenia należy zawsze wykonać próbę na niewielkiej powierzchni podłoża.. Nie stosować na podłoża marmurowe i wapienne. W przypadku stosowania preparatu wewnątrz pomieszczeń należy zadbać o dobre wietrzenie w trakcie jego używania. 
Produkt jest środkiem żrącym i przed użyciem należy zaopatrzyć się w rękawice gumowe i okulary ochronne. Roztwór roboczy należy sporządzać w naczyniach z tworzyw sztucznych. Nie stosować metalowych pojemników ani narzędzi. Zachować ogólne zasady BHP i inne wskazówki podane na etykiecie.

Wydajność: 5-10 m2 z 1 kg gotowego roztworu roboczego to znaczy wcześniej rozcieńczonego wodą w podanych wyżej proporcjach. Zużycie środka zależy od porowatości podłoża oraz intensywności zabrudzeń.
Magazynowanie: Przechowywać w dobrze wentylowanym pomieszczeniu w oryginalnie zamkniętych opakowaniach. Chronić przed zanieczyszczeniami. Chronić przed mrozem.
Okres gwarancji: 12 miesięcy od daty produkcji.
Opakowania: 1l.

Atesty: Atest PZH Nr HK/B/1186/02/2010

Podobne produkty:

Nie masz konta? Zarejestruj się
...jest pusty

Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
kom 695 666 041

Jeżeli spodobał Ci się nasz sklep poinformuj o tym swoich przyjaciół.
Copyright © narzedziowy.biz.pl wizyt: 9205253 on-line: 39 Realizacja: Agencja Interaktywna Intellect